Je nám to moc líto, ale z kapacitních důvodu aktuálně nepřijímáme žádné nové objednávky.  Tým FABRISSIMO

Grafické podklady

PŘÍPRAVA GRAFICKÝCH PODKLADŮ PRO VLASTNÍ POTISK

1. Podporované formáty: jpg, tif, gif

2. Barevný model: RGB (ne CMYK)

3. Maximální velikost souboru pro zaslání přes e-shop: 10 MB (větší soubory můžete zaslat např. přes uschovna.cz nebo wetransfer.com)

4. Rozlišení: min. 150 DPI pro velikost 1:1 (= výsledný potisk bude mít stejné rozměry jako dodaný rozměr motivu)

5. Požadavky na grafickou příprava motivu:

a. na celou šíři a délku objednávané látky - je však nutné od celkové šíře látky odečíst min. 5-6 cm, což je plocha kterou nedokážeme potisknout (viz. Naše látky, kde je u každé látky uvedena její potisknutelná šíře)

b. jako nekonečný motiv – nutno do poznámky uvést kolikrát se má na šíři látky opakovat (pokud nebude uvedeno jinak, tak pro směr potisku budeme vždy vycházet z dodaného souboru: šířka = šířka látky)

V případě, že objednáváte jednu látku, ale chcete ji potisknout různými motivy, tak můžete objednávat těmito dvěma způsoby:

a. objednejte požadované množství látky najednou a motivy nahrajte postupně nebo je mějte v jednom souboru přesně tak, jak je chcete vytisknout, tzn. na celou šíři a délku látky

b. objednejte vždy konkrétní množství látky pro konkrétní motiv zvlášť

6. Pokud potřebujete dosáhnout přesných barevných odstínů na konkrétní látce, doporučujeme objednat si nejdříve vzorek 15x15 cm pro zjištění výsledné barevnosti vašich grafických podkladů nebo si objednejte vzorník barev, podle kterého si vyberete požadovaný odstín a upravíte si své grafické podklady.

7. Na vyžádání posíláme ICC profily látek, pomocí kterých uvidíte, jak bude váš motiv vypadat po tisku. Finální grafické podklady je však nutné poslat bez vloženého ICC profilu. 

8. Při vzorování a následném ostrém tisku je důležité dodat podklady ve 100% stejném formátu a kvalitě, to vše má za následek případné barevností rozdíly. Na rozdílně připravené a dodané podklady se nebude vztahovat případná reklamace. Doporučujeme také, abyste nám při zadání objednávky poslali fyzicky vzorek látky ze vzorování pro kontrolu barevnosti (vzorky ze vzorování nearchivujeme).

Za špatně připravené podklady nebo posun barev po tisku bez předchozího obdržení a odsouhlasení fyzického vzorku neneseme zodpovědnost. 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.