Je nám to moc líto, ale z kapacitních důvodu aktuálně nepřijímáme žádné nové objednávky.  Tým FABRISSIMO

Jak funguje FABRISSIMO?

FABRISSIMO nabízí jednoduchý a pohodlný zakázkový potisk látek.

motiv
1.
Vyberte si motiv
Vybírat můžete z našich motivů. Naši nabídku každý týden rozšiřujeme. Nebo si nahrajte vlastní motiv.

motiv
2.
Zvolte látku
Nabízíme různé látky, tkané i pletené, od bavlny až po polyester. Podívejte se na celé portfolio látek.

motiv
3.
Zadejte požadované množství a objednejte
Máte obavy, jak bude vybraný design vypadat? Nebojte se. U nás je možné objednat už od 1 metru, což je zanedbatelná investice pro vaše velké plány.

Proč zvolit FABRISSIMO?

Na všem se domluvíme

Pro spokojeného zákazníka uděláme maximum. Pokud by se stalo, že objednávka nebude podle vašich představ nebo s ní nebude něco v pořádku, jsme připraveni najít vždy takové řešení, se kterým budete spokojeni.

Myslíme na ekologii

Pro potisk látek využíváme nejnovější technologii digitální pigmentace společnosti Pikto Digital a.s. Obrovskou výhodou je nulová spotřeba vody a enormně nízká spotřeba elektrické energie. Pigmenty jsou navíc přírodní barvivo, absolutně neškodné k životnímu prostředí i lidskému tělu.

Dodáme jen kvalitní látky

Na výběru našich látek si dáváme hodně záležet. Nejnižší nákupní cena pro nás není rozhodující. Snažíme se, aby výsledný produkt, tedy potištěná látka, měla ty nejlepší výsledky z pohledu stálobarevnosti a sytosti barev. Pokud si chcete naše látky nejdříve osahat, objednejte si náš vzorník.

Vyberete si z široké nabídky motivů

Pravděpodobnost, že koupíte někde jinde látku se stejným motivem, je velmi malá. Motivy vybíráme dle vašich přání a požadavků, ale sledujeme také aktuální trendy a sezónnost. Každý týden přidáváme nové a rádi zařadíme i motivy od nezávislých grafiků a designérů. Stačí jen napsat.

Objednáte už od 1 metru

Je nám jedno, jestli začínáte, nebo máte zajetou firmu. Zda tvoříte pro radost, nebo se tím živíte. U nás můžete objednat již 1 běžný metr potištěné látky a nemusíte se tak strachovat o to, co uděláte s nevyužitým materiálem.

Látky pošleme do 14 dnů

Garantujeme, že svou objednávku dostanete do 14 dnů. Našim cílem je přitom tuto dobu postupně zkracovat.

Potiskneme vám každou látku

Díky pigmentovému tisku můžeme potisknout opravdu jakoukoli látku, ať už je tkaná nebo pletená, různého složení či gramáže. A pokud byste si snad nevybrali z našeho portfolia látek, rádi vám potiskneme tu vaši. Stačí nám jen napsat.

Oceníme vaši věrnost

Jsme připraveni našim věrným zákazníkům nabídnout různé odměny za věrnost, ať už ve formě množstevních slev, dopravy zdarma nebo dárku k nákupu.

Podporujeme lokální firmy a podnikatele

Většina našich dodavatelů je českých nebo slovenských. Podpora lokálních výrobců je naší prioritou, a to i za cenu vyšších vstupních nákladů.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.