Je nám to moc líto, ale z kapacitních důvodu aktuálně nepřijímáme žádné nové objednávky.  Tým FABRISSIMO

O nás

Tiskneme ekologicky, dle vašich přání

Věříme, že každý může mít výrobky z látek s kvalitním potiskem. Chceme změnit pohled na výrobu potištěné látky a ukázat, že může být eco-friendly, a přitom se stejně kvalitním výsledkem. Pomáháme našim zákazníkům vytvářet textilní produkty s přidanou hodnotou, aniž by se museli obávat dlouhé doby dodání, chybového potisku nebo odměřené komunikace.

FABRISSIMO používá nejmodernější technologii potisku látek, kterou vyvinula a nechala si ji patentovat společnost Pikto Digital a.s. Díky ní se můžeme vymezit proti tradiční, extrémně neekologické a neúsporné výrobě. Jedná se o technologii digitální pigmentace, která posouvá výrobu potištěné látky zase o kus dál.

Nespornými výhodami této technologie jsou šetrnost k přírodě (nízká energetická náročnost výroby a nulová spotřeba vody), šetrnost k lidskému zdraví (pigmenty jsou zdravotně nezávadné), možnost potisku jakékoliv látky, tkané i pletené, přírodní i syntetické či jejich směsi. To vše zastřešuje zákazníky vítaná efektivita výroby, tedy tisk malých objemů bez nutnosti prostojů.

Fabrissimo_onas

Na čem si zakládáme

Partnerství

Chceme být pro zákazníka víc než jen dodavatel. Věříme v sílu přátelství, a to i v obchodním vztahu.

Odhodlanost a sebedůvěra

Jsme odhodlaní přijímat i ty největší výzvy. Věříme v nás a v to, co děláme.

Odpovědnost

Jsme odpovědni nejen vůči našim zákazníkům a sobě, ale také vůči našemu okolí a prostředí. Věříme, že nejdůležitější je jít příkladem.

Nadšení

Naše práce nás baví a naplňuje. Věříme, že toto nadšení se pak odráží i ve spokojenosti našich zákazníků.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.